Gizlilik ve Çerez Politikası

Gizlilik Politikası

 

Bu web sitesi (“Site”) Yeşilbahçe Mahallesi 1460. Sokak Hüseyin Acun Sitesi Blok No: 4 İçkapı No: 3 Muratpaşa  / Antalya adresinde mukim İntervan Turizm A.ş(“ İnteria Rent A Car” olarak anılacaktır) tarafından yönetilmektedir. İşbu metin (“Gizlilik Sözleşmesi”) siz değerli kullanıcılarımızı ve ziyaretçilerimizi verilerinizin gizliliği ve Site’nin hukuk departmanı aracılığıyla hazırlanmış olup İnteria Rent A Car tarafından ihtiyaç görülmesi durumunda değiştirilebilir. Site’yi ziyaret ettiğinizde metni görüntülemenizi tavsiye etmekteyiz.

 

Kullanıcı Hesabının Güvenliği

 

Üyelik hesabınızın güvenliği için Site’ye kayıt olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Şifrenizi oluştururken şifrenizin sizden başka kimsenin tahmin edemeyeceği nitelikte olmasını sağlamak amacıyla, rakamlar, harfler ve özel karakterlerden oluşan size özel kombinasyonlar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Şifrenizi veya kullanıcı bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmanız veya bu bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi, kullanıcı bilgileriniz ve rezervasyon bilgileriniz gibi önemli verilerin üçüncü kişiler tarafından kontrol edilmesine sebep olabilir. Böyle bir durumda kullanıcı hesabınız aracılığıyla gerçekleştirilen tüm eylemlerden sizin sorumlu olacağınızı hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla sizin adınıza başkaları tarafından gerçekleştirilen ve hukuken bağlayıcı işlemlerin muhatabı olabilirsiniz. Şifrenizin güvenliğinin herhangi bir nedenle tehlikeye girmesi halinde, şifrenizi değiştirmelisiniz.

 

Kişisel Verilerinizin Kullanılması

 

Site’yi ziyaretiniz sırasında veya Site’ye üye olup rezervasyon yaptığınızda kişisel verilerinizi İnteria Rent A Car ile paylaşabilirsiniz. Kişisel verilerinizi topladığımız, işlediğimiz, aktardığımız ve kişisel verilerinize ilişkin haklarınızı nasıl kullanabileceğiniz konusunda daha detaylı bilgi için lütfen Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnimizi inceleyin.

 

Ödeme Güvenliği

 

Site üzerinden gerçekleştirilen araç kiralama işlemlerinizde SSL adı verilerin güvenlik teknolojisi kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir ortamda kesinlikle saklanmayıp 3D sistemi ile onay için doğrudan bankanıza iletilmektedir.

Whatsapp Telefon