HAKKIMIZDA

loading

KUR HESAPLA


EDİ Şirketler grubunun en genç üyesi olan İNTERVAN TURİZM A.Ş araç kiralama sektöründe 2011 yılından bu yana Öz sermayesiyle büyüyerek Türkiye’de önemli bir araç kiralama markası haline gelmiştir. INTERIA rent a car markasıyla, ulusal olarak kaliteli ve ekonomik araç kiralama sektöründe öncü olmaya çalışmaktadır.

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını Türkiye genelinde karşılayan Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama şirketidir. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmeti sunarken, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmak.

Hizmet verdiği bölgelerde, müşteri memnuniyeti odaklı, en çok tercih edilen ve en verimli araç kiralama şirketi olmak. Kaliteden ödün vermeden yola çıkan şirketimiz, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X